Video JS (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Paths
uk: Шляхи

en: Uploaded file
uk: Відвантажений файл

en: Created
uk: Створено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Sources
uk: Джерела

en: Source
uk: Джерело

en: Language code
uk: Код мови

en: The label for this page.
uk: Мітка цієї сторінки

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: The language code.
uk: Код мови.
