Video Sitemap (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Once an hour
de: Einmal pro Stunde

en: Once a day
de: Einmal pro Tag

en: Generate
de: Generieren

en: Once a week
de: Einmal pro Woche

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: Missing PHP xmlwriter extension
de: PHP-xmlwriter-Erweiterung fehlt

en: On every cron run
de: Bei jedem Cron-Lauf

en: Sitemap generation interval
de: Generierungsintervall der Sitemap

en: Once every @hours hours
de: Alle @hours Stunden

en: Once every @days days
de: Alle @days Tage
