Video Sitemap (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Once an hour
nl: Eens per uur

en: Once a day
nl: Eens per dag

en: Generate
nl: Genereer

en: Once a week
nl: Eens per week

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Sitemap generation interval
nl: Generatie-interval voor sitemap
