Video Sitemap (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Once an hour
hu: Óránként

en: Once a day
hu: Naponta

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Once a week
hu: Hetente

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
