Video Toolbox (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
