Video Toolbox (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Format
mr: रचना

en: User
mr: सदस्य

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Tools
mr: साधने
