Video Toolbox (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: About
my: အကြောင်း
