Video Toolbox (1.0.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Download
ast: Baxar

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Format
ast: Formatu

en: User
ast: Usuariu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
