Video Toolbox (1.0.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Tools
ht: Outi
