Video Toolbox (1.0.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Download
hu: Letölt

en: Search
hu: Keresés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Format
hu: Formátum

en: User
hu: Felhasználó

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Tools
hu: Eszközök

en: Reference
hu: Referencia

en: video
hu: videó

en: About
hu: Leírás

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Administer settings
hu: Beállítások adminisztrációja

en: Custom Player
hu: Egyedi lejátszó
