Video Toolbox (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Tools
hy: Գործիքներ
