Video Toolbox (1.0.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
