Video Toolbox (1.0.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Download
fa: دانلود

en: Search
fa: جستجو

en: Link
fa: واصلی

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: User
fa: کاربر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Tools
fa: ابزارها

en: Reference
fa: ارجاع

en: About
fa: درباره
