Video Toolbox (1.0.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
