Video Toolbox (1.0.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Private
af: Privaat

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Search
af: Soek

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
