Video Toolbox (1.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Tools
am: መገልገያዎች
