Video Toolbox (1.0.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Private
lt: Privatus

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: User
lt: Narys

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie
