Video Toolbox (1.0.3) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Private
ar: خاص

en: Description
ar: الوصف

en: Public
ar: عام

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Basic
ar: الأساسي

en: Attributes
ar: سمات

en: Tools
ar: الأدوات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Reference
ar: مرجع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
