Video Toolbox (1.0.3) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Private
ca: Privat

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Download
ca: Baixa

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Basic
ca: Bàsic

en: Attributes
ca: Atributs

en: Tools
ca: Eines

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Reference
ca: Referència

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres
