Video Toolbox (1.0.3) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Public
el: Δημόσιες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Download
el: Λήψη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: User
el: Χρήστης

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Basic
el: Βασική

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Reference
el: Αναφορά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: folder
el: φάκελος

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων
