Video Toolbox (1.0.3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Private
he: פרטי

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Download
he: הורדה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Format
he: פורמט

en: User
he: משתמש

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Basic
he: בסיסי

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Tools
he: כלים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Reference
he: רפרנס

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: folder
he: תיקייה
