Video Toolbox (1.0.3) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Private
hr: Privatno

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: User
hr: Korisnik

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Basic
hr: Osnovno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Tools
hr: Alati

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
