Video Toolbox (1.0.3) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Private
it: Privato

en: Description
it: Descrizione

en: Public
it: Pubblico

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Download
it: Scarica

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Format
it: Formato

en: User
it: Utente

en: Visibility
it: Visibilità

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Basic
it: Di base

en: Attributes
it: Attributi

en: Tools
it: Strumenti

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Reference
it: Riferimento

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Allowed extensions
it: Estensioni consentite

en: folder
it: cartella

en: Administer settings
it: Amministra le impostazioni
