Video Toolbox (1.0.3) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
