Video Toolbox (1.0.3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Private
lv: Privāts

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: User
lv: Lietotājs

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Basic
lv: Pamata

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Tools
lv: Rīki

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Reference
lv: Atsauce

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi

en: folder
lv: mape
