Video Toolbox (1.0.3) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Private
nl: Privé

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Download
nl: Downloaden

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Format
nl: Opmaak

en: User
nl: Gebruiker

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Basic
nl: Basis

en: Attributes
nl: Attributen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Reference
nl: Referentie

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Video ID
nl: Video-ID

en: Allowed extensions
nl: Toegelaten extensies

en: allowed
nl: toegestaan

en: folder
nl: map

en: Administer settings
nl: Instellingen beheren

en: Video Player
nl: Video-speler

en: Upload videos
nl: Video's uploaden

en: Video style
nl: Videostijl

en: Import all videos
nl: Alle videos importeren
