Video Toolbox (1.0.3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Private
oc: Privat

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Download
oc: Telecargament

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Maintainers
oc: Manteneires

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Administer settings
oc: Administrar los paramètres
