Video Toolbox (1.0.3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Download
os: Рахæсс

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Format
os: Формат
