Video Toolbox (1.0.3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Private
pl: Prywatne

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Download
pl: Pobierz

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Reference
pl: Referencja

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: folder
pl: katalog

en: Select style
pl: Wybierz styl
