Video Toolbox (1.0.3) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Basic
ps: ساده

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Tools
ps: توكي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
