Video Toolbox (1.0.3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
