Video Toolbox (1.0.3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Format
te: ఆకృతి

en: User
te: వాడుకరి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: About
te: గురించి
