Video Toolbox (1.0.3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە
