Video Toolbox (1.0.3) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Private
uk: Приватне

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Download
uk: Завантаження

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: User
uk: Користувач

en: Visibility
uk: Видимість

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Basic
uk: Основні

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Tools
uk: Інструменти

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Reference
uk: Посилання

en: Settings saved
uk: Параметри збережено

en: video
uk: відео

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: allowed
uk: допускається

en: folder
uk: папка

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: attributes
uk: атрибути

en: Video Player
uk: Відеопрогравач
