Video Toolbox (1.0.3) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Private
ur: نجی

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف
