Video Toolbox (1.0.2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Private
be: Прыватны

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Search
be: Пошук

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: User
be: Карыстальнік

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Tools
be: Прылады

en: video
be: відэа

en: About
be: Аб
