Video Toolbox (1.0.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Download
bg: Свали

en: Search
bg: Търси

en: Link
bg: Линк

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: User
bg: Потребител

en: Visibility
bg: Видимост

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати
