Video Toolbox (1.0.2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Tools
bs: Alati
