Video Toolbox (1.0.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Private
cs: Soukromé

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: Search
cs: Hledat

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Format
cs: Formát

en: User
cs: Uživatel

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Tools
cs: Nástroje

en: About
cs: Popis

en: allowed
cs: povoleno

en: folder
cs: složka
