Video Toolbox (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།
