Video Toolbox (1.0.3) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Private
gl: Privado

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Download
gl: Descargar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: User
gl: Usuario/a

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Basic
gl: Básico

en: Attributes
gl: Atributos

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Transparency
gl: Transparencia

en: Reference
gl: Referencia

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
