Video Toolbox (1.0.2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: About
gu: વિશે
