Video Toolbox (1.0.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Search
ka: ძიება

en: Link
ka: ბმული

en: Format
ka: ფორმატი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
