Video Toolbox (1.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
