Video Toolbox (1.0.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Download
mn: Татах

en: Search
mn: Хайх

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
