Video Toolbox (1.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Private
ru: Приватный

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Download
ru: Скачать

en: Search
ru: Поиск

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Format
ru: Формат

en: User
ru: Пользователь

en: Visibility
ru: Видимость

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Tools
ru: Инструменты

en: Reference
ru: Связь

en: Settings saved
ru: Настройки сохранены успешно

en: video
ru: видео

en: About
ru: Информация

en: Allowed extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: folder
ru: папка

en: Administer settings
ru: Управление настройками

en: Upload video
ru: Загрузка видео
