Video Toolbox (1.0.2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Description
si: විස්තරය

en: Public
si: පොදු

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
