Video Toolbox (1.0.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Search
sq: Kërko

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: About
sq: Informacione
