Video Toolbox (1.0.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Private
sv: Privat

en: Description
sv: Beskrivning

en: Public
sv: Offentlig

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Search
sv: Sök

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Tools
sv: Verktyg

en: Reference
sv: Referens

en: About
sv: Om

en: folder
sv: mapp

en: Administer settings
sv: Administrera inställningar
