Video Toolbox (1.0.2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: About
th: เกี่ยวกับ
